Bartın Silvermat Etiket

Bartın Silvermat Etiket | Bartın Silvermat Etiket Fiyatları | Bartın Silvermat Etiket Özellikleri | Bartın Silvermat Etiket Yazıcı | Bartın Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Bartın Silver Mat Etiket | Bartın Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Bartın silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir bartın etiket türüdür. Genellikle kitap ve bartın barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Bartın silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun bartın etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan bartın silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Bartın silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Bartın silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Bartın silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Bartın silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Bartın silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Bartın etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Bartın silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bartın silvermat etiket, bartın termal etiket, bartın silver mat etiketler, bartın mat etiketler, bartın silver mat etiket fiyatları, bartın etiket fiyatları, bartın şeffaf etiket fiyatları, bartın silver mat barkod etiketi, bartın barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner