CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bartın Baskılı Magnet

Bartın Baskılı Magnet Fiyatları | Bartın Baskılı Magnet | Bartın Magnet Bastırma | Bartın Magnet Baskı Fiyat | Bartın Magnet Baskı Makinesi Fiyatları | Bartın Magnet Baskı | Bartın Logolu Magnet Baskı | Bartın Baskılı Magnet Yazılı Ve Logolu Model

magnet

Logonuzun, sloganınızın ve iletişim bilgilerinizin sürekli göz önünde olmasını mı istiyorsunuz. Akılda kalıcı ve göz önünde bulunması ihtiyaç anında hemen el altında bulunmasının en kolay yolu magnetlerdir. Özellikle mutfaklarda buz dolabı ve davlumbaz vb. metal ev eşyalarının üzerine yapıştırılan magnetler sayesinde müşterilerinizin iletişim bilgilerinizden anında bulmasına olanak sağlarlar. Bartın magnet baskı fiyatları oldukça uygundur.

Bartın baskılı magnet seçiminde magnetin şeklinin düz, oval veya özel magnet tasarımlı mı olacağını seçmelisiniz. Ardından magnetin üzerinde bulunmasını istediğiniz metin, iletişim bilgileriniz belirtilmelidir. Magnetinizde dikkat etmeniz gereken kurallar yazı fontunuzun okunabilir olması ve çok fazla uzun olmamasıdır.İsteğinize göre magnet üzerine logonuzu veya farklı bir resim bulunmasını isterseniz resim dosyasını bizlere uygun formatta ulaştırarak magnet üzerine basılmasını sağlayabilirsiniz. Bize ulaşarak bartın ucuz magnet fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Örnekler:

Daha fazla kitlelere ulaşabilmek için ucuz reklamınızı yapmanızı sağlayan bartın baskılı magnetler adresinizin ve firma adınızın her an göz önünde olup akılda kalıcı olmanızı sağlayacaktır. Bartın magnet baskı makinesi ile yapılan bartın magnetler öncelikle müşterilerimizin bizlere gönderdikleri şirketlerine özel hazırladıkları tasarımları bize mail veya faks yolu ile gönderdikten sonra baskı yapılarak bartın logolu magnet baskı işlemi gerçekleşmektedir. Bartın baskılı magnet yazılı ve logolu model ve bartın bartın logolu magnet baskı türlerimiz bulunmaktadır. Bartın baskılı magnet fiyatlarını öğrenmek için ve bartın magnet baskı hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 302 15 80

Etiketler: Bartın baskılı magnet, bartın magnet fiyatları, bartın magnetler, bartın magnet baskı fiyat, bartın maskılı magnet fiyatları, bartın ucuz magnet.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner