Bartın Güvenlik Etiketi

Bartın Güvenlik Etiketi | Bartın Garanti Etiketi | Bartın Güvenlik Etiketleri | Bartın Etiket | Bartın Alarm Etiketi | Bartın Güvenlik Etiketi Fiyat | Bartın Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Bartın garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan bartın güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya bartın kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan bartın güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi bartın  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket bartın kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Bartın güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel bartın güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bartın garanti etiketi, bartın güvenlik etiketi, bartın etiket, bartın kırılgan etiket fiyatları, bartın termal etiket, eko etiket bartın , bartın güvenlik etiket fiyatları, bartın emniyet etiketi, bartın garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi bartın .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner