Bartın Eko Termal Etiket

Bartın Eko Termal Etiket | Bartın Eko Termal Etiket Fiyatları | Bartın Eko Termal Kağıt | Bartın Termal Etiketler | Bartın Eco Termal Etiket Nedir | Bartın Top Termal Etiket | Bartın Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Bartın eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Bartın eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için bartın etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu bartın etiket en bartın ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Bartın eko termal etiket fiyatları ve bartın eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan bartın eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Bartın eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Bartın termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Bartın ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Bartın etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bartın termal etiket, bartın etiket, bartın boş etiketbartın eco etiket, bartın etiket fiyatları, bartın eko termal etiket, bartın etiket, bartın eco termal etiket fiyatları, bartın sıra numarası etiketi, bartın ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner