Bartın Mat Polipropilen Etiket

Bartın Mat Polipropilen Etiket | Bartın Pp Etiket | Bartın Mat Etiket | Bartın Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Bartın Polipropilen Ürünler | Bartın Sembol Barkod Etiket | Bartın Mat Pp Etiket | Bartın Barkod Sistemleri | Bartın Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Bartın mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Bartın polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Bartın pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Bartın mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Bartın at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Bartın mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Bartın mat pp etiket bartın opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bartın mat etiket, bartın opak pp, bartın mat ppbartın boş etiket, bartın termal etiket fiyatları, bartın şeffaf pp, bartın mat polipropilen, bartın etiket, etiket bartın , ribon bartın , karekod okuyucu bartın , polipropilen, bartın polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner