Bartın Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Bartın | Bartın Mini Diş Seti | Bartın Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Bartın | Traş Seti | Bartın Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Adana

kutulu buklet tras seti

Bartın otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri Bartın ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  Bartın otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Bartın otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Bartın otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti Bartın isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları Bartın ve Bartın kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bartın traş seti, traş seti fiyatları bartın , Bartın buklet traş seti, otel traş setleri bartın , kutulu traş setleri, Bartın otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri Bartın , kutulu buklet traş seti bartın .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner