Bartın Chromolux Etiket

Bartın Chromolux Etiket | Bartın Chromolux Etiket Nedir | Bartın Chromolux Etiket Fiyatları | Bartın Chromolux Etiket Baskı | Bartın Kromolüks Etiket | Bartın Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Bartın Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Bartın chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Bartın chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan bartın chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan bartın kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı bartın chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Bartın chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Bartın chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve bartın  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Bartın choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Bartın choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel bartın etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bartın etiket, bartın etiket fiyatları, bartın barkod etiket fiyatları, bartın baskılı etiket fiyatları, bartın barkod, bartın rulo etiket fiyatları, bartın barkod fiyatları, bartın rulo etiket, bartın yapışkanlı etiket, bartın barkod sistemi, bartın barkod okuyucu, bartın barkod okuyucu fiyatları, bartın koli etiketi, bartın tekstil etiketi, bartın saten etiket, bartın metal etiket, bartın mat pp etiket, bartın mat pe etiket, bartın etiket baskı, bartın mat polietilen etiket, bartın lazer etiket, bartın boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner