CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bartın Baskılı Pizza Kutusu

Bartın Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Bartın Pizza Kutuları | Bartın Pizza Kutusu Fiyatları | Bartın Pizza Kutusu Ankara | Bartın Pizza Kutusu İmalat | Bartın Pizza Kutusu Ölçüleri | Bartın Pizza Kutusu Fiyatları | Bartın Baskısız Pizza Kutusu | Bartın Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, bartın baklava kutusu, bartın lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bartın baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Bartın baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bartın baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Bartın baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Bartın baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Bartın pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Bartın pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Bartın askılı pizza kutusu fiyatları ile bartın pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Bartın baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla bartın baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bartın baskılı pizza kutusu, bartın pizza kutuları, bartın basklı kutular, bartın baskılı pizza kutusu fiyatları, bartın pizza kutusu fiyatları, bartın pizza kutusu imalatı, bartın pizza kutusu Ankara, bartın baskılı pizza kutusu satışı, bartın baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner