CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bartın Baskılı Pasta Kutusu

Bartın Baskılı Pasta Kutuları | Bartın Pasta Kutusu | Bartın Pasta Kutusu Fiyatları | Bartın Baskısız Pasta Kutusu | Bartın Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Bartın Pasta Kutusu Baskılı | Bartın Pasta Kutusu Siparişi | Bartın Baskılı Kutu | Bartın Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Bartın pasta kutusu, bartın baklava kutusu, bartın pizza kutusu, bartın lahmacun kutusu, bartın pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bartın baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Bartın baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Bartın baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı bartın pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Bartın baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Bartın Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Bartın baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bartın pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel bartın pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bartın baskılı pasta kutusu, bartın baskılı pasta kutusu fiyatları, bartın pasta kutuları, bartın pasta kutusu fiyatları, bartın pasta kutusu imalatı, bartın baskılı pasta kutusu ve fiyatı, bartın ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner