CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bartın Baskılı Pide Kutusu

Bartın Baskılı Pide Kutusu | Bartın Pide Kutusu Fiyatları |Bartın Pide Kutusu  |Bartın Pide Kutusu Ölçüleri | Bartın Pide Kutusu İmalatı | Bartın Hazır Pide Kutusu | Bartın Pide Ve Lahmacun Kutusu | Bartın Pide Kutuları | Bartın Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, bartın baklava kutusu, pizza kutusu,bartın lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bartın baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Bartın baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bartın baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Bartın baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Bartın pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı bartın pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Bartın baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Bartın pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Bartın baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bartın pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel bartın pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bartın baskılı pide kutusu, bartın pide kutusu fiyatları, bartın pide kutusu imalatı, bartın pide kutusu Ankara, bartın baskılı pide kutusu fiyatları, bartın baskılı ambalajlar, bartın pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner